Celú noc prežívala peklo v byte v Partizánskom: Bývalý partner (26) ju škrtil, hrýzol a bil

3951

Polícia v Partizánskom rieši závažný prípad napadnutia ženy bývalým partnerom (26). Tá s ním prežila v uzamknutom byte celú noc.

Muž po tom, ako sa v noci zobudil v spálni bytu v Partizánskom, sa začal hádať s bývalou priateľkou.

Peklo celú noc

„Chytil ju za tričko, ktoré jej natrhol. Následne ju udrel najmenej trikrát do tváre. Poškodená spadla na matrac, kde ju mal škrtiť. Žena sa rukami útokom bránila, pričom ju pohrýzol. Keď jej zazvonil telefón, opäť sa rozčúlil. Odtiahol ju do kuchyne, kde mal vytiahnuť dva kuchynské nože. Vystrašenej žene mal oznámiť, že nemá problém jej ublížiť a dobodať ju. Opakovane ho prosila, aby ju pustil. Žena proti svojej vôli zotrvala v byte až do rána. Nasledujúci deň sa jej podarilo utiecť,“ opísala hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Katarína Kuzmová.

Čaká v cele

Napadnutá žena vyhľadala lekársku pomoc, aj pomoc polície. Hliadka bez meškania 26-ročného muža zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia, už čelí obvineniu z obmedzovania osobnej slobody v súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania.

„Obvinený bol už v minulosti súdne trestaný. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trenčín, foto: ilustračné KR PZ Trenčín

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.