FOTO: Nedeľu poznačila nehoda. Pri Brodzanoch sa zrazili dve autá, cestu uzavreli

1545
nehoda brodzany

V nedeľu 26. mája mali hasiči, záchranári a policajti plné ruky práce. Zasahovať museli pri obci Brodzany v okrese Partizánske, kde došlo k zrážke dvoch áut.

Nehoda sa stala krátko pred 10.00 h doobeda, na zásah boli vyslaní traja príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Partizánskeho.

„Jedno z áut zostalo uviaznuté v odtokovom kanáli vedľa vozovky. Druhé sa nachádzalo za krajnicou, v priekope vedľa cesty. V dôsledku dopravnej nehody sa z dvoch účastníkov zranila jedna osoba,“ uviedol Marián Petrík z KR HaZZ v Trenčíne.

Zasahujúci hasiči poskytli zranenému vodičovi predlekársku pomoc a ošetrenie. Po príchode zdravotníkov si zraneného prevzala posádka ZZS a následne ho previezla na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

Súčasne hasiči zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru a jedno z áut, ktoré malo hybridný pohon, priebežne monitorovali termovíznou kamerou. Po zdokumentovaní udalosti políciou a naložení havarovaných áut na vozidlo odťahovej služby hasiči zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny a z vozovky odstránili ďalšie následky dopravnej nehody.

Počas zásahu bola cesta v danom úseku uzavretá v oboch smeroch.

nehoda brodzany nehoda brodzanynehoda brodzany

Zdroj a foto: KR HaZZ Trenčín

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.