FOTO: Vážna nehoda pri Partizánskom. Zamestnanca odpadovej spoločnosti zachytilo auto

17142
nehoda klatova nova ves

V katastri obce Klátova Nová Ves v okrese Partizánske došlo v stredu 20. marca v ranných hodinách k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej zasahovali hasiči, policajti, záchranári i záchranársky vrtuľník.

Ako uviedla hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Katarína Kuzmová, k dopravnej nehode došlo tak, že 70-ročný vodič sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu auta a nesledoval situáciu v cestnej premávke. „Následkom toho pri predchádzaní smetiarskeho vozidla zachytil svojím autom nohu 30-ročného pracovníka odpadovej spoločnosti, ktorý stál vzadu na stúpačke. Muž po zrážke utrpel devastačné zranenie ľavej nohy a bol letecky prevezený do nemocnice,“ uviedla Kuzmová.

Polícia na mieste vykonala obhliadku miesta činu. S vodičom bola po nehode vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s negatívnym výsledkom.

„Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Príčiny a okolnosti tejto dopranej nehody sú predmetom vyšetrovania,“ dodala hovorkyňa.nehoda klatova nova ves nehoda klatova nova ves nehoda klatova nova ves nehoda klatova nova ves nehoda klatova nova ves nehoda klatova nova ves nehoda klatova nova ves

Foto: KR PZ Trenčín

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.