FOTO z miesta: Pri Chynoranoch sa stala nehoda, kamión s potravinami skončil v priekope

948
nehoda chynorany

Vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala pri známej obci, si vyžiadala zásah hasičov či policajných zložiek. 

Vo štvrtok 29. októbra, krátko po siedmej hodine ráno došlo k dopravnej nehode kamióna prevážajúceho potravinársky tovar, ktorá sa stala na ceste č. III/1756 v katastri obce Chynorany v okrese Partizánske.

Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Partizánskeho s jedným zásahovým vozidlom. “Po ich príchode  na miesto udalosti bolo zistené, že havarovaný nákladný automobil zostal uviaznutý v priekope vedľa vozovky, prevrátený na boku. Vodič kamióna sa bez viditeľných zranení  nachádzal mimo postihnutého vozidla,” povedal Marián Petrík z KR HaZZ v Trenčíne.

Hasiči z Partizánskeho zabezpečili miesto udalosti, preverili zdravotný stav vodiča a vykonali protipožiarne zabezpečenie havarovaného vozidla. Po ukončení činností miesto udalosti odovzdali príslušníkom polície.

“K úniku prevádzkových kvapalín z postihnutého vozidla nedošlo,” dodal Petrík.

Ide o druhú nehodu nákladného vozidla, ktorá sa stala v katastri Chynorian za posledné dva týždne. V polovici októbra zostal havarovaný ťahač s cisternovým návesom uviaznutý v poli vedľa cesty. Viac sa dočítate: Vážna nehoda ťahača s cisternou pri Chynoranoch: Zranenému vodičovi pomáhali záchranári

Miesto nehody:

dopravna nehoda pri obci Chynorany-29.10.20203-dopravna nehoda pri obci Chynorany-29.10.2020 nehoda chynorany nehoda chynorany nehoda chynorany nehoda chynoranynehoda chynorany nehoda chynorany instanehoda chynorany instanehoda chynorany nehoda chynorany

zdroj: KR HaZZ Trenčín, foto: KR HaZZ Trenčín, Instagram Ejinko