Hrozivo vyzerajúca nehoda pri Partizánskom: Zasahovali hasiči, polícia i záchranári

1927

Hasiči, polícia i záchranná služba boli privolaní k  vážne vyzerajúcej nehode. Tá sa odohrala na známom úseku cesty za obcou Nadlice.

V nedeľu 26. januára, krátko po pol tretej hodine poobede boli všetky zložky privolané k dopravnej nehode jedného vozidla, ktorá sa stala v katastri obce Nadlice v smere na obec Livina, v okrese Partizánske.

Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Partizánskeho s jedným zásahovým vozidlom. Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že havarovaný automobil sa nachádza mimo vozovky, prevrátený na streche. “Pri dopravnej nehode sa zranila jedna osoba, ktorá bola ošetrovaná zdravotníkmi ZZS v sanitnom vozidle,” uviedol Marián Petrík z KR HaZZ v Trenčíne.

Zasahujúci hasiči vymedzili miesto dopravnej nehody a havarované vozidlo zabezpečili proti vzniku požiaru. Následne, po zdokumentovaní udalosti políciou bol havarovaný automobil prevrátený späť na kolesá a naložený na vozidlo odťahovej služby.

V dôsledku udalosti došlo k úniku prevádzkových kvapalín z postihnutého vozidla, ktoré boli posypané absorpčnou látkou a následne odstránené.

zdroj a foto: KR HaZZ Trenčín