Jún bude v Partizánskom nabitý akciami

3242
prvý máj partizanske

S prichádzajúcim letom stúpa počet ľudí, ktorí sa chcú v Partizánskom vo chvíľach voľna zabaviť, oddýchnuť si i kultúrne sa vyžiť. Pripravený je bohatý, no najmä pestrý program, ktorý otvorí dvere letnej kultúre.

V sobotu 8. júna nás čakajú Baťovianske hody, o týždeň neskôr Partizánske rozozvučí Folklórny festival so vzácnou návštevou až zo Zlína. Na letisko sa oplatí zavítať v sobotu 22. júna, chystá sa tam totiž podujatie Hurá, prázdniny.

Ani posledný júnový víkend nebude v Partizánskom ticho, v sobotu 29. júna doobeda sa v centre mesta uskutočnia cyklistické preteky Okolo Slovenska, vybrať sa môžete taktiež do Veľkých Bielic na železničnú stanicu, kde sa bude konať podujatie v súvislosti so 140. výročím trate Topoľčany – Veľké BIelice. V nedeľu 30. júna na Námestie SNP zavítajú veterány – historické automobilové a motocyklistické vozidlá.

Foto: Stanislav Bajer

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.