Ktoré škôlky v Partizánskom budú počas letných prázdnin otvorené?

643
materské školy partizanske

S príchodom letných prázdnin nastáva pre väčšinu rodičov problematické obdobie. Nie všetci majú voľno a potrebujú niekoho, kto by bol s deťmi v čase, kým sú v práci.

Prinášame vám informácie o tom, ktoré materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Partizánske sú otvorené v letnom období.

Počas júla je v prevádzke Materská škola na Makarenkovej ulici, konkrétne od 6. – 30. júla. Od 1. augusta bude pre škôlkarov k dispozícii Materská škola na Malinovského ulici. Tá bude otvorená do 26. augusta.

V niektoré dni si ale rodičia budú musieť nájsť náhradné riešenie. V prvý prázdninový pondelok 4. júla mali všetky škôlky prerušenú prevádzku. Rovnako budú zatvorené aj v závere leta, a to v utorok 30. a stredu 31. augusta a v úvode nového školského roka – v piatok 2. septembra.

Zdroj: Školský úrad MsÚ Partizánske, foto: ilustračné pixabay.com

Vyštudovala editorstvo a vydavateľskú prax na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Miluje knihy a písanie. Rada s ľuďmi komunikuje a rovnako ich počúva, preto ju baví prinášať životné príbehy, ktoré majú výpovednú hodnotu.