Matku sotil do steny, starého otca zo schodov. Muž (25) už čelí obvineniu

572
Ilustračné foto, zdroj: KR PZ

V rodinnom dome v okrese Partizánske mala matka strach o svojho syna, lebo ho dlhšie nevidela. Spolu s jeho 73-ročným starým otcom ho preto išla pozrieť na poschodie domu, či je v poriadku.

Akonáhle ich 25-ročný muž zbadal, začal im obom vulgárne nadávať. Dokonca sa rozbehol oproti nim a kričal slová ako „zabijem vás“. „Následne svoju matku sotil dozadu do steny. Starého otca sotil dole zo schodov, pričom tomu sa, našťastie, podarilo zachytiť a nespadnúť. Vzhľadom k tomu, že sa obom neustále vyhrážal zabitím a správal sa agresívne, matka i starý otec v strachu o svoj život a zdravie ušli von z domu,“ uviedla Katarína Kuzmová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Hliadka po príchode na miesto obmedzila muža na osobnej slobode, následne putoval do cely policajného zaistenia. Polícia ho už stihla obviniť z prečinu nebezpečného vyhrážania.

„Zároveň polícia spracovala podnet na jeho väzobné stíhanie. O tom, či bude obvinený stíhaný väzobne, rozhodne Okresný súd v Partizánskom,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trenčín

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.