V Michalovciach sa hral pod názvom Fann sport Hockey Festival medzinárodný hokejový turnaj žiakov do 10 rokov. Na kvalitne obsadenom turnaji najvyššej kategórie sa predstavilo osem kolektívov zo Slovenska, Čiech a Ukrajiny. Do súbojov o prestížnu trofej zasiahli aj hokejové nádeje HK Iskra Partizánske. 

Tie mali vydarený vstup do turnaja, keď zdolali HC Košice výsledkom 2:0. O oba góly sa z brejkov postaral najlepší hráč zápasu Michal Mšáll. Následne Partizánčania podľahli tesne 5:6 družstvu MHK Dolný Kubín a účinkovanie v základnej skupine ukončili prehrou 3:6 s HC Frýdek Místek, keď českí mladíci vsietili dva góly v rýchlom slede v závere duelu. Vyrovnanú A-skupinu ovládol bez zaváhania zástupca českého hokeja, Iskra skončila s tromi bodmi druhá, s rovnakým bodovým zápisom patrila tretia priečka Dolnému Kubínu a štvrtá Košiciam. V semifinále Partizánske narazilo na víťaza B-skupiny Kryzhinku Kyjev. Technicky a korčuliarsky zdatnejší ukrajinskí hokejisti mali raketový nástup, keď po prvej polovici zápasu viedli 5:0. Druhá časť mala síce vyrovnaný priebeh, no víťazstvo 8:3 posunulo do finále Kyjevčanov, kým zverencov trénera Ivana Valacha čakal zápas o bronz proti domácemu tímu HK Mládež Michalovce. Obe družstvá sa striedali vo vedení, no na konci boli šťastnejší Michalovčania. Po výhre 8:6 skončili tretí, kým mladíci Iskry sa museli uspokojiť so „zemiakovou“ priečkou. „Sme spokojní. Tak ako sme skončili štvrtí, mohli sme turnaj pokojne aj vyhrať. Mali sme vekovo najmladšie družstvo na turnaji, no chalani bojovali, povedal by som, že hrali až na hranici svojich možností. Myslím si, že najmä v stretnutiach s Frýdkom Místkom a Kyjevom sme však doplatili na hru do tela, s ktorou sa naši chlapci zatiaľ nevedia vysporiadať, keďže v slovenských súťažiach tejto vekovej kategórie nie je povolená,“ bilancoval po turnaji tréner Iskry Ivan Valach. Víťazom turnaja sa stali mladí hráči Frýdku Místku, ktorí vo finále zdolali Kyjev tesne 6:5. Organizátori turnaja odovzdali aj množstvo individuálnych ocenení. Najlepším hráčom Iskry sa stal Jakub Ličko a do all stars tímu turnaja bol zaradený útočník Michal Mšáll.

Konečná poradie tímov: 1. HC Frýdek Místek, 2. Kryszhinka Kyjev, 3. HK Mládež Michalovce, 4. HK Iskra Partizánske, 5. MHK Dolný Kubín, 6. HC Košice, 7. HT MHK 32 Liptovský Mikuláš a 8. HC Bulls Vranov nad Topľou.

Rady redakcie novín Tempo rozšíril v roku 1997 a odvtedy pôsobí ako športový redaktor týždenníka. Od roku 2018 je zároveň zástupcom šéfredaktora.