Nepoučiteľná: Mladá žena (25) opäť prichytená s tvrdými drogami

1445
drogy v bošanoch

Policajti kriminálnej polície počas akcie zameranej na elimináciu drogovej trestnej činnosti v Bánovciach nad Bebravou zadržali 25-ročnú ženu z Bánovského okresu.

Dobrovoľne im vydala zatavenú striekačku a papierové skladačky s obsahom kryštalickej látky. „Obvinená mala minimálne od decembra minulého roka prechovávať a následne predávať na rôznych miestach v meste Bánovce nad Bebravou metamfetamín. Ten mala po zadovážení deliť na menšie časti, pričom jednu dávku mala predávať za 10 eur,“ povedala Danka Adámiková z KR PZ v Trenčíne.

Vyšetrovateľ ju už obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Keďže žena už v minulosti bola za drogovú trestnú činnosť právoplatne odsúdená, hrozí jej v zmysle zákona trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

Zdroj a ilustračné foto: KR PZ Trenčín

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.