Počet spojov sa zvýši: Prímestské autobusy premávajú opäť v štandardnom režime

680
primestske autobusy partizanske 2021

Cestujete pravidelne z Partizánskeho alebo, naopak, do mesta? Máme pre vás dobrú správu. Prímestská autobusová doprava na území Trenčianskeho samosprávneho kraja od pondelka 26. apríla jazdí opäť v štandardnom režime.

V súvislosti s postupným uvoľňovaním prijatých protipandemických opatrení, a najmä na základe postupného otvárania škôl pre viaceré ročníky žiakov a študentov, sa aktuálny režim prevádzky prímestskej autobusovej dopravy mení na režim tzv. školského vyučovania, a to s platnosťou od pondelka 26. apríla na celom území Trenčianskeho kraja, povedal Radovan Hladký, vedúci Odboru dopravy Úradu TSK.

Župa ďalej informuje, že cestujúca verejnosť môže na celom území Trenčianskeho kraja využiť ponuku časových cestovných lístkov, na hornej Nitre už aj platbu mobilom. Aktuálne platné cestovné poriadky, ako aj ďalšie podrobnosti týkajúce sa vedenia prímestskej autobusovej dopravy, môžete sledovať na webových portáloch dopravcov SAD Trenčín a SAD Prievidza, prípadne na weboch poskytujúcich cestovné poriadky.

Zdroj a foto: TSK