Polícia dolapila ďalšieho zlodeja: Tentoraz v Hradišti

1261

V pondelok 25. marca  zverejnila polícia informáciu, že sa jej podarilo prichytiť pri čine zlodeja v obci Čereňany. Ďalší zlodej skončil v rukách polície v Hradišti.

Ako uviedla polícia na sociálnej sieti, 54-ročný muž v nočných hodinách v obci Hradište vstúpil na neoplotený pozemok rodinného domu, kde z plechovej búdy vylomil zámok pomocou roxorovej tyče. „Odtiaľ odcudzil bicykel čiernej farby, niekoľko druhov medených káblov s celkovou dĺžkou 80 metrov a niekoľko druhov inštalačných káblov dlhých 110 metrov,“ uvádza polícia.

Kriminálka z Partizánskeho muža v krátkom čase vypátrala, obmedzila ho na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Svojím konaním poškodenému spôsobil škodu v celkovej výške 631 eur.

„Poverený príslušník z OO PZ Partizánske muža obvinil z krádeže. Súd sa s obvinením stotožnil a muž bol vzatý do väzby,“ pokračuje polícia.

Paradoxom je, že obvinený sa na slobodu dostal len 16. februára a bol už 17-krát trestaný. Aktuálne je podozrivý aj z iných skutkov, ktoré sú v štádiu objasňovania.

Čítajte viac o krádeži v Čereňanoch: Zlodej konečne v rukách polície: Muža chytili v Čereňanoch, priznal aj ďalšie trestné činy

Zdroj: KR PZ Trenčín, foto: ilustračné, KR PZ

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.