Stačí rozkliknúť: Najnovšie číslo novín TEMPO je online

1570

Ani tento týždeň vám nebudú chýbať čerstvé informácie z mesta Partizánske a regiónu. Najnovšie číslo novín Tempo nájdete opäť na stránke novinytempo.sk úplne zdarma.

Dočítate sa v ňom, ako sa nemocnica v Partizánskom pripravuje na vrchol pandémie, v čom jej pomáha aj improvizovaná dielňa na výrobu ochranných štítov v Dome kultúry.

V aktuálnom vydaní sa dozviete, ako pristupujú k vyučovaniu na diaľku stredné školy a situáciu ohľadne kultúrneho a spoločenského diania v meste zhodnotila v rozhovore riaditeľka Mestskej umeleckej agentúry Martina Baboľová.

Dočítate sa tiež o marcovej výstave maliara Vladimíra Harezníka, ktorá už verejnosti nestihla byť sprístupnená, a viac o meste Partizánske za čias dávno minulých nájdete v spomienkach Pavla Fábryho.

Na športových stranách informuje Tempo o anulovaní všetkých futbalových súťaží aj o ukončení súťažného ročníka hádzanej. Aký dopad môže mať súčasná situácia na život športovcov, približuje v rozhovore Milan Ivanka, kondičný tréner z Partizánskeho.

AKTUÁLNE VYDANIE SI PREČÍTAJTE TU