Tempo sa vracia späť do stánkov

955

Po štyroch online vydaniach novín sprístupnených zadarmo pre všetkých čitateľov sa týždenník Tempo vracia do svojich zabehnutých koľají a od pondelka 20. apríla ho nájdete opäť na pultoch svojich obľúbených predajní a v stánkoch.

Redakcia však stále funguje v obmedzenom režime. Znamená to, že od 23. marca do odvolania je zatvorená pre stránky a všetko sa vybavuje prostredníctvom mailov alebo elektronicky:

  • ak napríklad potrebujete podať inzerciu, zverejniť spomienku či poďakovanie, využite buď objednávku cez mail alebo priamo cez objednávkový formulár na stránke www.novinytempo.sk,
  • rovnako je to aj s posielaním článkov či návrhov tém na články. Poslať ich môžete na mail: tempo@novinytempo.sk,
  • z pochopiteľných dôvodov v týchto dňoch nemá redakcia možnosť plnohodnotne viesť rubriku Vitajte medzi nami a fotiť bábätká priamo v pôrodnici v Partizánskom. Ak sa teda chcete podeliť s ostatnými čitateľmi o informáciu o narodení dieťatka vo vašej rodine, neváhajte poslať informácie a fotku do mailu,
  • na zanechanie pošty či odkazov pre redakciu môžete využiť aj schránku pri vchodových dverách do budovy č. 152/1 na Februárovej ulici, v ktorej sídli redakcia.

Ak máte záujem o pravidelné doručovanie novín Tempo v PDF verzii do Vašej mailovej schránky – elektronické predplatné, kliknite sem.