Tragický začiatok týždňa: Pri Partizánskom vyhasol život vodiča (37)

1519

V pondelok 3. júna v ranných hodinách došlo na ceste III/1745 medzi obcami Ostratice a Žabokreky nad Nitrou v okrese Partizánske k tragickej dopravnej nehode.

Na základe doposiaľ zistených informácií 24-ročný vodič viedol auto značky Opel Crossland v smere od obce Ostratice na Žabokreky nad Nitrou, kde z doposiaľ nezistených príčin na rovnom úseku cesty pravdepodobne prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa čelne zrazil s vozidlom značky Suzuki SX4, ktoré viedol 37-ročný vodič.

„Pri zrážke utrpel 37-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. Druhý účastník dopravnej nehody bol vo vážnom stave transportovaný leteckou záchrannou službou do nemocnice,“ uviedla polícia.

Na miesto bol prizvaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Partizánske v súvislosti s touto udalosťou začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania.nehoda zabokreky ostratice nehoda žabokreky ostratice

Foto: KR PZ Trenčín

Čítajte viac:

Nedeľu poznačila nehoda. Pri Brodzanoch sa zrazili dve autá, cestu uzavreli

Neskutočná drzosť: Vodič vpálil do iného auta, nafúkal viac ako 2,5 promile

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.