V Malých Bieliciach horel rodinný dom

1295

Hasiči v Partizánskom mali náročný víkend. Zasahovať museli pri požiari rodinného domu v mestskej časti Malé Bielice. 

V nedeľu 18. augusta, krátko pred jedenástou hodinou pred obedom bol ohlásený požiar rodinného domu na Skleníkovej ulici v Partizánskom – Malých Bieliciach.

Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Partizánskeho s dvomi zásahovými vozidlami. Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo prieskumom zistené, že ide o požiar staršieho nábytku a odpadu v priestore neobývaného, jednopodlažného rodinného domu,“ informoval nás Marián Petrík, hovorcaKR HaZZ v Trenčíne.

Hasiči z Partizánskeho zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili za účelom likvidácie požiaru jeden hasebný prúd a súčasne postihnutý objekt a jeho okolie prehľadali. Následne bola za účelom odvetrania rodinného domu nasadená pretlaková ventilácia a pomocou termovíznej kamery bolo požiarisko skontrolované a následne odovzdané príslušníkom polície. „Pri udalosti sa nikto nezranil. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ dodal na záver Petrík.

zdroj: KR HaZZ v Trenčíne, foto: pexels.com

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.