V Partizánskom môže vzniknúť nový športovo-oddychový areál K Park: AKO hlasovať?

574
vizualizácia K Parku, zapojilo sa aj mesto Partizánske

Mesto Partizánske sa zapojilo do projektu, v ktorom hlasovaním môže vyhrať nový športovo-oddychový areál K Park.

V apríli prebiehala anketa, v ktorej mali občania možnosť zahlasovať za miesto, kde by podľa nich mohol daný areál vzniknúť. Mesto vytypovalo lokality, kde by bolo technicky a majetkovoprávne možné K Park zrealizovať. Obyvatelia následne vyjadrili svoj názor a v Munipolise odhlasovali lokalitu na Šípku, konkrétne pri lávke z cyklochodníka.

Teraz je na rade samotné hlasovanie na stránke www.kauflandpark.sk. Prebieha od 30. mája a potrvá až do 3. júla. Víťazné mestá alebo mestské časti budú známe 4. júla.

Hlasovanie je jednoduché a bezplatné, stačí kliknúť na „CHCEM HLASOVAŤ“. Následne prebehne krátka registrácia cez mailovú adresu, overenie cez overovací kód na telefónne číslo a potom už len hlasujete.

Plánové prvky pre K Park sú streetball, pingpong, workout, lezecká stena, skate prvky a oddychové sedenie spolu so zeleňou.

vizualizácia K Parku, zapojilo sa aj mesto Partizánske

vizualizácia K Park, Partizánske

Vizualizácia: kauflandpark.sk

Vyštudovala editorstvo a vydavateľskú prax na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Miluje knihy a písanie. Rada s ľuďmi komunikuje a rovnako ich počúva, preto ju baví prinášať životné príbehy, ktoré majú výpovednú hodnotu.