Vo Veľkých Bieliciach sa auto zrazilo s kamiónom: Z vraku museli zraneného vyslobodiť až hasiči!

597

V nedeľu 6. júna pred polnocou sa stala vážna dopravná nehoda osobného a nákladného vozidla, ktorá sa stala v katastri mesta Partizánske – časť Veľké Bielice.

V dôsledku udalosti zostala v osobnom aute zakliesnená jedna zranená osoba. Vodič cisternového vozidla sa nachádzal bez viditeľných zranení mimo auta. Cesta č. I/64 bola následkom dopravnej nehody v danom úseku neprejazdná v oboch smeroch. “Zasahujúci hasiči z Partizánskeho poskytli zranenému predlekársku prvú pomoc. Následne ho prostredníctvom hydraulického náradia vyslobodili z havarovaného automobilu a asistovali zdravotníkom pri ďalšom ošetrení a následnom transporte do sanitky ZZS,” uviedol Marián Petrík z KR HaZZ v Trenčíne.

Vodičovi nákladného vozidla bola na mieste taktiež poskytnutá zdravotná starostlivosť, po čom bol aj on prevezený posádkou ZZS na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

Príslušníci HaZZ zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru, prostredníctvom absorpčnej látky zachytili a postupne z vozovky odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny a následne asistovali pri bezpečnom naložení vraku na vozidlo odťahovej služby.

Zdroj: KR HaZZ Trenčín, foto: ilustračné KR PZ Trenčín