Vodiči, POZOR: Od tohto termínu bude kompletne uzavretá Sokolská ulica až do polovice decembra

690
sokolská ulica rekonštrukcia

Okrem novej vozovky na jednej strane Námestia SNP sa v centre Partizánskeho dočkáme aj nového povrchu na Sokolskej ulici. Obmedzenia potrvajú takmer do konca kalendárneho roka.

Ako informoval Mestský úrad v Partizánskom, od utorka 27. septembra začnú na Sokolskej ulici prebiehať stavebné práce na rekonštrukcii celej šírky komunikácie. Výsledkom bude nový chodník, komunikácia s odstavným pruhom a verejné osvetlenie.

Predpokladaný termín ukončenia stavebných prác je do 15. decembra.

Práce budú prebiehať za celkovej dopravnej uzávery. Stavba bude oplotená a nebude prístupná pre motorovú dopravu. „Žiadame  všetkých majiteľov a prevádzkovateľov garáži, ktorí mienia používať svoje vozidlá, aby ich v predstihu preparkovali zo Sokolskej ulice. Žiadame tiež, aby na to využili iné ulice. Všetky dopravné obmedzenia budú vyznačené dočasným dopravným značením,“ uvádza radnica.

V prípade otázok alebo riešenia individuálnych situácií môžete kontaktovať Milana Kráľa, vedúceho oddelenia územného rozvoja a výstavby MsÚ v Partizánskom, na telefónnom čísle 0903 237439. Podrobnosti o projekte nájdete zverejnené na webovom sídle mesta.

Zdroj: MsÚ, foto: ilustračné freepik.com