Polícia prosí o pomoc pri pátraní: Adama (12) naposledy videli v Bošanoch

717

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Partizánskom sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc. Hľadajú Adama, ktorý bol naposledy videný v polovici mája.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 12-ročnom Adamovi Štefkovičovi. „Naposledy ho videli v obci Bošany na železničnej stanici v polovici mája. Jeho súčasný pobyt doposiaľ nie je známy,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Nezvestný je 173 cm vysoký, štíhlejšej postavy s váhou zhruba 60 kg, má čierne krátke vlasy a tmavohnedé oči. Naposledy mal oblečené modré krátke nohavice a tričko čiernej farby. Obuté mal tenisky bielozelenej farby.

Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu osoby môžete polícii oznámiť na bezplatnej linke 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Trenčiansky kraj.

Zdroj a foto: KR PZ Trenčín

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vždy sa snaží prinášať zaujímavé informácie a objavovať inšpiratívnych ľudí a ich príbehy.